SİTEMİZE REKLAM VERMEK İÇİN fullguzelsozler@hotmail.com ADRESİNE MAİL ATABİLİRSİNİZ

2011 Komik Sözler, En Komik Sözler, Full Komik Sözler, Güldüren Komik Sms , Komik Mesajlar

BU GüZELLLiK,BU ZEKA, BU AKIL, HELE SU ANLAM DOLU GöZLERiN BüYüSü ALLAH BüTüN GüZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMIS. NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER? :)

Üfff yavrum,anam,yalarim,yutarim,döserim..sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu telsimin'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-taciz diyoruz. Belki baskalarida bu uygulamaya baslar ha nedersiniz fena olmaz degilmi

Elleriyle beyaz vucudumu ellediler dudaklariyla emdiler,atesiyle yaktilar,bilmem ne istediler benim gibi sigaradan?

Siddete karsi savas açin! Siddet yanlilarini kursunlayin..

Insanlar üçe ayrilir: Saymasini bilenler, Saymasini bilmeyenler

Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim!

Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz?... O zaman aya gidin.

Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong

Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim..

Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var ,muhim olan miktarı:)

Temel, Fransa'ya gitmis. Tabelada Fransa yaziyomus!! Oda "AAA! Burayi da mi Sabanci aldi?" demis!

Bir fil elektrik direginden daha yüksege ziplayabilir mi? Elektrik diregi ziplayamaz ki!..

Otelimizde hamam böcegi bulunmaz! Fareler onlari yemistir!

Dünyada ibnelik olmasaydi ; dünya yuvarlak olmazdi..

Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.

Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim ,herseye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil mantik zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?

Zaman kötü , Kolla Götü..

Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir.zekilerde hafiza kaybi aptallarda kisa sureli korluk ibnelerdede bi anlik gulumseme yapar!!!

İlk görüşte aşka inanırmısın yoksa dışarı çıkıp tekrarmı gireyim?

Kocamandı,elimde tam olarak tutamıyordum çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum!

Pamuktan prenses mi olur prenses dediğin taş gibi olur...

IKI UZAYLI BENZIN ISTASYONUNA GITMISLER.BIRI BENZIN POMPASINI TUTMUS ARKASINA SOKMUS.DIGERI ONA SASKIN BIR BAKISLA:BU YAPTIGIN NORMALMI?DEMIS. DIGERI ISE:HAYIR KURSUNSUZ.DEMIS ...

selam bu mesajı ben yani cep telefonun yazdı,beni cok seviyorsun biliyom cunku hic yanından ayırmıyosun,lutfen tuslarıma yavas bas,ve antenimi ikide bir cıkarıp takma olurm mu

BUTUN BISIKLETLERE BINDIM, BISAN A BINEMEDIM...

Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu..üstüme abandı..eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu..çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu..ama çürük dişimi sonunda çekmişti.

Tags:Komik sözler,çok komik sözler,facebook komi sözler,full komik mesaj sözleri,komik güldüren sözler, kahkaha attıran komik sözler, komik aşk sözleri,espirili komik sözler,komik söz, komik mesajlar,full komik mesajlar,2011 full mesaj sözleri, etkileyen ve güldüren sözler, sevgiliye en komik sözler,sevgiliyi güldürecek sözler,gülünç sözler, full gülünç sms sözleri,harika komik söz,komik msn sözleri,msn için komik yazılar,komik msn yazıları,en komik mesaj güzel söz sözleri

0 yorum: