SİTEMİZE REKLAM VERMEK İÇİN fullguzelsozler@hotmail.com ADRESİNE MAİL ATABİLİRSİNİZ

En Kral Arabesk Sözleri 2013

En Kral Arabesk Sözleri 2013
Yeni Arabesk Sözleri
Birbirinden farklı ve damar arabesk sözleri serimize devam ediyoruz.

Bu yazımızda da eklenen Arabesk sözleri hem anlamlı hem de isyan etmeye, aşka dair ve ayrılık ile hayata dair herşeyi içeriyor. Karışık ve damar arabesk sözleri sizlerle.

2013 Arabesk Sözleri
Yalan Olmuş sevgim uğruna, yalan olmuş sözlerim bu aşk yolunda, şeref kalmamış bana yazdığın her satırda lanet olsun senin aşkına...

Kurallarımı bozmuşum sahte sözlerin için, yalanlarına mahkum olmuş sana inanan kalbim, anlıyorum şimdi yalanmış her şeyin, sende bir rüya gibi hayatımdan gelip geçtin!!!

Duramam sensiz bu şehirde, anlatamam kalbime sensizliği her gece, ağlıyorum şimdi sessiz sessiz gece saatlerinde, sensizliği anlatamıyorum gün görmemiş gözlerime..

Bir gün yalan olur biter aşklar, bir gün yalan olur yaşanan en güzel hatıralar, sende bu hatıralardan birisin, elveda sevgilim son sözüm budur gitmelisin..

Resti çekiyorum aşkına, yalansın sende kandırma kendini karşımda! Bu aşkın sonu gözyaşı dolu, terk ediyorum seni anlatamadım sana kendimi..

Gülüşlerinde bulurdum huzuru, bir sözün mutlu ederdi umutsuz aldığım soluğu, şimdi bakıyorum sensizliğe zehir oluyor çöküyor sensizlik içime..

Seven her zaman yanar benim gibi sevilen anlamazki sevenin nasıl yandığını deli gibi, kimse bilmez acı çekenin halini, sağlık olsun yinede seviyorum seni..

Aşkımın dermanıdır gözlerin, gözlerinden gördüğüm yeter bana sevdiğim, cennetin anahtarıdır gülüşlerin, her gülüşünde huzuru buluyorum sevdiğim...

Adını kitaplara değil kalbime yazdım, adını şiirlere değil nefesime yazdım, aldığım her nefeste seni yaşadım, ben seni sözlerle değil güzelim bedenimde yaşadım..

Gidenlerin yerini alamaz gelenler, herşeyin ilkidir yaşanan sevgiler, tıpkı senin gibi ilksin içimde son olmanı dilerim tüm kalbimle..

yarına umutla bakıyorum sevgilim, sen yarınlarımdaki umut dolu gizemli sevdiğim, senin için nefes alıyorum senin için inadına gülüyorum hayata herşeyim..

Kollarıma adını kazıdım, beni gören anlasın sana nasıl yandım! Sensizlik benim idam cezamdır, hayatı gözlerinde yakaladım bebeğim..

Sönmez içimdeki yanan aşk, bitmez sana yazdığım şiirler bitmez sana bestelediğim melodiler, sen güzele değil en güzellerine layıksın, bu kalp sadece senin için var bunu kimse unutmasın..

Yarını olmayan günlerimin sebebi sensin, hadi dön geri gözlerim güneşimi ezberlesin, sen benim tek ışığımsın sevgilim, sensiz bu can yaşamaz bunu bilesin!!!

0 yorum: